21:39 21 سپتمبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ستاره برازیلی پاری‌سن‌جرمن گزینه مورد علاقه خود برای جایگزینی امباپه را به سران پاریسی معرفی کرد.

به گزارش اسپوتنیک، گفته می شود که پاری‌سن‌جرمن در حال بررسی احتمال فروش کیلیان امباپه در تابستان امسال است و ریچارلیسون، مهاجم اورتون، را برای جانشینی او در نظر دارد.

انتقال کیلیان امباپه از پاری‌سن‌جرمن به رئال مادرید یکی از پر بحث‌ترین حاشیه‌های روز‌های اخیر فوتبال اروپا بوده است و هر روز نیز شایعه ای جدید بابت وضعیت قرارداد این مهاجم 22 ساله فرانسوی با پاری‌سن‌جرمن مطرح می‌شود.

تا به امروز که کمتر از 2 هفته به پایان فصل نقل و انتقالات اروپا باقی مانده اتفاق جدید و جدی در ارتباط با جدایی امباپه صورت نگرفته است. طبق اعلام شبکه «RMC»، نیمار از سران باشگاه پاریسی خواسته است که در صورت جدایی ام‌باپه برای جایگزینی این بازیکن با ریچارلیسون قرارداد امضا شود.

ریچارلیسون 24 ساله، ماه گذشته و در جریان رقابت‌های فوتبال در المپیک توکیو عملکرد بسیار درخشانی داشت. او از سال 2018 به عضویت اورتون انگلیس در آمده و در این سال‌ها یکی از بازیکنان اصلی این تیم در لیگ جزیره بوده است.

ریچارلیسون در اورتون بازی می‌کند و دو هفته قبل توانست با تیم ملی فوتبال برزیل قهرمانی در المپیک را به دست آورد. باشگاه پاری‌سن‌جرمن در حال تماس با این بازیکن برازیلی است تا زمینه انتقال او را فراهم آورد.

 

 

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر