ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

پدر نیمار همچنان به تلاش هایش به بیرون شدن پسرش از پاریس ادامه می دهد و او با مدیر ورزشی یوونتوس دیدار کرد.

به گزارش اسپوتنیک، بازگشت نیمار ستاره برزیلی پاری سنت ژرمن دیر زمانی است در جریان می باشد، زیر بارسلونا انواع معاملات را پیشنهاد داده است تا بتواند ستاره سابقش را به نیوکمپ برگرداند.

در همین حال، ری سپورت به نقل از موندو دیپورتیوو مدعی شد که پدر نیمار (مدیر برنامه های این بازیکن) با مدیر ورزشی یوونتوس ملاقات خواهد کرد، هرچند زمان دقیق این مذاکرات مشخص نشده است.

© Sputnik / Антон Денисов

گفته می شود که با انجام این مذاکرات، امضای قرار داد با نیمار در اولویت نیست، زیرا از لحاظ مالی این انتقال منطقی به نظر نمی رسد، به ویژه با توجه به اینکه، یوونتوس سال قبل برای انتقال کریستیانو رونالدو رقم 100 میلیونی را هزینه کرد و امروز پنجشنبه نیز75 میلیون یوروی دیگر را برای خرید دی لیخت پرداخت نمود.

اگر چه گزارش های منتشر شده توسط ری اسپورت ایتالیا نشان می دهد که، اگر چنین فرصتی پیش آید، از یک موقعیت اقتصادی قابل قبول امضای قرارداد با بازیکن سابق سانتوس، سوال برانگیز خواهد بود.

با ابراز علاقه یوونتوس به نیمار، بسیار بعید به نظر می رسد که او به یووه برود ولی می تواند زنگ خطر را برای پاریسی ها به صدا بیاورد تا به احتمال زیاد، قیمت درخواستی شان را کاهش دهند، علاوه بر این خواسته های بازیکن نیز رسیدگی می شود، همانطور که نیمار تا کنون رسما از آمادگی خود برای بازگشت به اسپانیا را اعلام نکرده است.

مرتبط:

دمبله شاه کلید انتقال نیمار
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر