10:30 21 سپتمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

با به تعویق افتادن ال کلاسیکو به تاریخ 18 دسامبر تیم های دیگر لالیگا از این تغییر متأثر می شوند.

به گزارش اسپوتنیک، ال کلاسیکو، پس از ناآرامی‌های اخیر در کاتالونیا با در خواست هر دو باشگاه به تعویق افتاد و با تعویق افتادن این بازی بالای 4 تیم دیگر لالیگا چون رئال بتیس، لگانس، وایادولید و لوانته تأثیر منفی خواهد داشت.

روبی، مربی رئال بتیس در این مورد توضیح داد: «تصمیم به تعویق افتادن  بازی برای چهار تیم دیگر نیز بسیار مهم است: لگانس، رئال وایادولید، لوانته و خودمان. حریف ما حتی با وجود پتانسیلی که در هر حال دارد، در یک هفته از سه مسابقه یک مسابقه کمتر از ما بازی خواهد کرد و این خیلی مرا آزار می دهد.»

سرخیو گونزالز، سرمربی فعلی رئال وایادولید نیز از عدم مشورت با آن‌ها احساس ناراحتی کرد که احترام کافی به تیم های پایین تر رئال مادرید و بارسلونا در اسپانیا نمی شود.

سرخیو در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی چنین گفت:« بدیهی است که ال کلاسیکو تأثیر زیادی دارد، اما ما همچنین یک تیم دسته اول هستیم. اگر ال کلاسیکو برگزار می‌شد، شاید بارسلونا بازی بسیار سختی را مقابل رئال انجام می داد و آنها مجبور می شدند با خسته‌گی با ما روبرو شوند و ما از این موقعیت می‌توانستیم استفاده کنیم، اما آنها حالا استراحت خواهند کرد.»

مرتبط:

مسی: ال کلاسیکو با حضور رونالدو لذت دیگری داشت/ برخی‌ از اعضای بارسا نمی‌خواهند نیمار بازگردد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر