01:43 23 سپتمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

بر اساس گزارش شبکه فاکس هلند رونالد کومن سرمربی تیم ملی فوتبال هلند میتواند پس از یورو 2020 جانشین والورده در بارسلونا شود.

به گزارش اسپوتنیک، کومان که محتمل ترین و جدی ترین گزینه هدایت بارسلونا پس از والورده به حساب می آید، اعلام کرده است تا پایان یورو 2020 قطعا به کارش در تیم ملی فوتال کشورش ادامه خواهد داد.

ماه گذشته مدیر اجرایی فدراسیون فوتبال هلند فاش کرد که بندی در قرارداد کومن با تیم ملی فوتبال هلند وجود دارد که به وی اجازه میدهد تا در صورت داشتن پیشنهاد از بارسلونا، از تیم ملی هلند جدا و هدایت آبی اناری را به دست بگیرد.

کومان که شش فصل موفق را به عنوان بازیکن در بارسلونا نیز سپری کرده است و افتخارات زیادی نیز با باشگاه محبوبش دارد باها از علاقه اش برای به خدمت گرفتن بارسلونا صحبت کرده است.

وی به شبکه فاکس هلند در این خصوص گفته: بله در قراردادمان این بند وجود دارد، ولی حرفه ای و جالب نیست که آن را رسانه ای کنیم. من به کارم با قدرت در تیم ملی هلند تا پایان یورو 2020 ادامه خواهم داد و سپس در این خصوص تصمیم خواهم گرفت.

کومان در فبروری 2018 قرارداد چهارساله ای را با تیم ملی فوتبال هلند به امضا رسانده که تا سال 2022 و بعد از جام جهانی قطر اعتبار دارد، اما به نظر میرسد نتایج ضعیف والورده باعث شده تا کومان به مربیگری باشگاه محبوبش نزدیک تر شود.

 

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر