09:24 29 نوامبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

کیکه ستین سرمربی بارسلونا مدعی است که مشکل رییس باشگاه با بازیکنان حل شده است.

به گزارش اسپوتنیک، بارسلونا هفته گذشته برابر ختافه با دشواری به پیروزی رسید و با توجه به توقف رئال برابر سلتا، فاصله‌اش را با صدر جدول به 1 امتیاز رساند.

این تیم فردا شب به مصاف ایبار خواهد رفت و در آستانه بازی در لیگ قهرمانان اروپا، دیدار دشواری را پیش خواهد داشت.

کیکه ستین سرمربی بارسلونا در نشست خبری قبل از این دیدار حاضر شد و به موضوعات مختلف از جمله افشاگری آخر صحبت کرد.

ستین در مورد بازی با ایبار گفت:« بازی دشواری است و ما تلاش خواهیم کرد بهترین بازی را برابر ایبار ارائه دهیم. هواداران فردا بازی خوبی تماشا خواهند کرد و ما نیز در خانه برای پیروزی تلاش خواهیم کرد.»

ستین در ادامه به مشکلات بازیکنان و اداره بارسا صحبت کرد و مدعی شد که این موضوع به پایان رسیده است.

ستین در این مورد گفت:« بارتومئو با حرف‌هایش مسی، پیکه و دیگر بازیکنان را قناعت داد و هیچکس در این مورد حرفی ندارد. چنین موضوعات به تیم ضربه می‌زند، اما فوتبال است و چنین موضوعاتی پیش می‌آید.»

ستین در ادامه به خرید جدید بارسا پرداخت و مدعی شد که مارتین به تیمش کمک خواهد کرد.

ستین در مورد برایتویت گفت:« هنوز خیلی زود است که مارتین در ترکیب اصلی قرار بگیرد، اما ما به او ایمان داریم و به محض این که آماده شود به او بازی خواهیم داد. ما او را از مدت‌ها قبل زیر نظر داشتیم و او با اشتیاق زیادی با ما پیوست تا به تیم کمک کند.»
سرمربی بارسلونا در پاسخ به این پرسش که بارسا دچار بحران داخلی شده است، چنین گفت:« من در حال حاضر در یکی از بهترین باشگاه‌های دنیا حضور دارم و دوست دارم تا در مورد فوتبال و بازیکنانم صحبت کنم نه چیز دیگری.»

این در حالیست که برخی رسانه‌ها مدعی اند که بازیکنان شدیداً علیه اداره این باشگاه اند و باشگاه بارسا دچار بحران داخلی است.

مرتبط:

ستین: بارسا نیاز شدید به مهاجم دارد، بازی با بتیس برای من فوق‌العاده است
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر