08:52 25 سپتمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

آرتور ملو ستاره خط میانی بارسلونا برای پیوستن به یوونتوس پول بیشتری می‌خواهد.

به گزارش اسپوتنیک، یوونتوس و بارسلونا در حال دستیابی به توافق برای مبادله بین آرتور و میرالم پیانیچ هستند.

اسکای اسپورت ایتالیا گزارش کرده که میرالم پیانیچ با مبلغ 63 میلیون پوند توسط یونتوس ارزش گزاری شده در حالی که این تیم قبلاً با 72.5 میلیون پوند هزینه انتقال آرتور توافق کرده است.

با این حال آرتور ملو از تصمیم گیری در این انتقال دور نیست و تلاش دارد تا با بانوی پیر به معامله بهتری دست یابد و به دنبال یک قرارداد پر سودتر می‌باشد تا راضی شود بارسلونا به مقصد تورین را ترک کند.

© Sputnik / Владимир Песня

در حالی که یکی از بازیکنان هنوز قانع نشده، این توافق از طرف هر دو باشگاه معقول خوانده شده است.

بارسلونا برای خط میانی خود به دنبال یک ستاره با تجربه است و باور دارد که پیانیچ 30 ساله بازیکنی متناسب با خواسته‌های آنهاست.

از سوی دیگر یوونتوس به دنبال اضافه کردن ستاره‌های حوان در ترکیب خود است و ستاره 23 ساله برزیلی هدف تابستانی و جدی آنها بر شمرده می‌شود و سران یووه فکر می‌کنند او با رعایت فُرصت درست در ترکیب مائوریسیو ساری قادر خواهد بود.

تصور می‌شود که سران تیم ایتالیایی وی را به عنوان بازیکن عالی برای اجرای نمایش می‌دانند و هوش تاکتیکی قوی او نیز به عنوان یک نکته مورد توجه مطرح شده است.

فُرم پیانیچ در یوونتوس در اواخر کاهش یافته و با وجودی که آرتور در تلاش برای ایجاد مشوق‌های مالی بیشتر است این باشگاه اما باور دارد که با حذف بازیکن بوسنیایی، آنها در دستمزد اندکی پس انداز می‌کنند.

این امر باعث شده که فابیو پاراتیچی مدیر ارشد فوتبالی این باشگاه برای نتیجه مثبت در این توافق تلاش کند.

در زمین تصور می شود که آرتور در کنار بنتانکور یکی از اصلی‌ترین مسیرهای اصلی شکل گیری سیستم 4-3-3 است که به جلو می‌رود.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر