20:17 01 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سران باشگاه منچستریونایتد به خرید مهاجم ولزی باشگاه رئال مادرید علاقمند شده و قصد بررسی شرایط انجام این انتقال را دارد.

به گزارش اسپوتنیک، روزنامه اسپانیایی مارکا مدعی شده که منچستریونایتد بار دیگر علاقه خود به جذب گرت بیل را نشان داده‌اند. این روزنامه خبر داده که بیل آماده برگزاری جلسه با زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید، برای مشخص کردن آینده خود است اما در نهایت مدیران رئال امیدوار هستند که باشگاه منچستریونایتد پیشنهادی را برای جذب این بازیکن ارائه کنند تا آنها نیز بتوانند او را به فروش برسانند.

 شیاطین سرخ پیش از این به بازیکن 31 ساله لینک شده بودند و حالا گفته می‌شود تاتنهام نیز علاقه زیادی به برگرداندن این بازیکن به ترکیبش دارد خصوصا که ژوزه مورینیو نیز یکی از علاقمندان سبک بازی گرت بیل است. اما آنها برخلاق یونایتد بودجه کافی برای چنین خریدی را در اختیار ندارند. پیش از این کالدرون، مدیرعامل سابق رئال، مدعی شده بود که این تیم تابستان گذشته پیشنهاد 89 میلیون پوندی از سوی یک تیم لیگ برتری برای خرید بیل را رد کرده است.

بیل در گفتگویی که اخیرا با اسکای اسپورت داشت به پیشنهادی مشابه اشاره کرده و گفته که رئال در لحظه آخر راه انتقال را بست. بازیکن ولزی اخیرا تایید کرده که به دنبال ترک برنابئو است و اضافه کرد که باشگاه رئال مادرید راه جدایی او را بسیار دشوار کرده است.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر