20:59 14 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مدافع هالندی لیورپول از ناحیه زانو دچار مصدومیت شد و به احتمال قوی فصل را برای او تمام شده دانست.

به گزارش اسپوتنیک، با تایید باشگاه لیورپول، ویرجیل فن‌دایک مدافع هلندی قرمزها که در جریان برخورد با جردن پیکفورد دچار آسیب‌دیدگی از ناحیه رباط صلیبی شده، به زودی تحت عمل جراحی زانو قرار می‌گیرد. هرچند لیورپول هنوز مدت زمان دوری فن‌دایک را اعلام نکرده، اما به نظر می‌رسد او بین 6 ماه تا یک سال از میادین دور باشد‌.

مدافع هلندی سرخ‌ها پس از اینکه خبر مصدومیتش به طور رسمی اعلام شد، در متنی که منتشر کرد، نوشت:«علیرغم ناامیدی واضح، کاملاً معتقدم که در هر سختی فرصت هایی نهفته است و با کمک خدا مطمئناً در شرایطی بهتر بازخواهم گشت و آماده تر و قدرتمند تر از قبل خواهم بود. روز گذشته با مشاور برجسته ای ملاقات کردم تا برنامه ریزی روی جزئیات دقیق تر روند توانبخشی و ریکاوری ام از مصدومیتی که دیروز اتفاق افتاد، شروع کنیم. حالا کاملاً روی روند بهبودی تمرکز کرده ام و تمام سعی خود را خواهم کرد تا هرچه سریع تر به میادین برگردم.»
مدافع نام‌دار بندرنشینان انگلیس در ادامه بیان نوشت:«می خواهم از همه به خاطر پیام های حمایتی که فرستادند تشکر کنم، چون ارزش بسیار زیادی برای من و خانواده ام داشت و هرکاری بتوانم خواهم کرد تا در آستانه هفته های سخت پیش رو، به هر نحو از هم تیمی هایم حمایت کنم. باز خواهم گشت. در فوتبال و در زندگی، معتقدم هر اتفاقی که می افتد بی حکمت نیست و مهم این است که در پستی و بلندی های زندگی سر خود را بالا بگیریم. با حمایت همسر و فرزندان و خانواده ام و همه اعضای باشگاه لیورپول برای چالش پیش رو آماده هستم.»

فن دایک با مصدومیت شدیدی که در جریان دیدار مقابل اورتون گریبان گیرش شد، کورس قهرمانی در لیگ برتر انگلیس را غیرقابل پیش بینی تر از قبل کرد و به این ترتیب ضربه سختی به امیدهای تیم یورگن کلوپ وارد شد.

 

مرتبط:

فن‌دایک: وقتی به قله می‌رسید همه می‌خواهند شما را پایین بکشند
عدم رضایت فن‌دایک از عذرخواهی پیکفورد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر