21:40 14 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

منچستریونایتد که قبل از این نیز برای به خدمت گرفتن رافائل واران تمایل نشان داده بود، بار دیگر اقدام خواهد کرد و تلاش نهایی خود را برای به خدمت گرفتن این مدافع باتجربه انجام خواهد داد.

به گزارش اسپوتنیک، منچستریونایتد مدت‌هاست به جذب رافائل واران علاقه دارد و می‌خواهد این مدافع باتجربه را به خدمت بگیرد. این باشگاه قبل از این و در سال 2017 که مورینیو هدایت شیاطین سرخ را به عهده داشت، برای جذب این مدافع فرانسوی تلاش کرد اما موفق به جذب او نشد و واران در رئال مادرید ماند.

این مدافع که تا پایان سال 2022 با کهکشانی‌ها قرارداد دارد، این روزها بار دیگر مورد توجه شیاطین سرخ قرار گرفته و مدیران این باشگاه تلاش نهایی خود را برای به خدمت گرفتن او انجام خواهند داد.

براساس گزارش منچستر ایونینگ، مدیران ارشد منچستریونایتد با توجه به زمان کمی که از قرارداد واران با رئال باقی مانده است، به کهکشانی‌ها پیشنهاد ارائه خواهد کرد و خوشبین اند که پیشنهاد شان از سوی باشگاه مادرید قبول و واران راهی الدترافورد شود.

از سویی هم این نشریه مدعی‌ست که عملکرد ضعیف واران احتمالاً پرز را وادار خواهد کرد تا به فکر فروش این مدافع فرانسوی بیفتد و در مورد پیشنهاد یونایتد فکر کند.

مرتبط:

خطر در کمین باتجربه‌های رئال‌مادرید؛ راموس، بنزما، مارسلو و واران جدا می‌شوند؟
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر