18:12 18 جنوری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مهاجم فرانسوی رئال مادرید با رکورد مدافع پیشین این تیم برابری کرد.

به گزارش اسپوتنیک، کریم بنزما با 527 بازی به رکورد بازی‌های روبرتو کارلوس برای کهکشانی‌ها رسید. پیش از مهاجم فرانسوی کهکشانی‌ها، روبرتو کارلوس مدافع سابق تیم مادریدی رکورد دار بیشترین بازی برای این تیم در بین بازیکنان خارجی تاریخ این باشگاه بود.

مهاجم فرانسوی رئال مادرید از ابتدا در ترکیب این تیم قرار گرفت و به این ترتیب برای پانصدو بیست و هفتمین بار برای کهکشانی‌ها به میدان رفت و به رکورد روبرتو کارلوس برزیلی رسید. او در این بازی گل های اول و دوم تیمش را نیز به ثمر رساند.

بنزما حالا با یک بازی دیگر به تنهایی بیشترین بازی برای رئال مادرید را به عنوان یک بازیکن غیر اسپانیایی خواهد داشت. او در این رابطه می‌گوید:«افتخار می‌کنم که با رکورد روبرتو کارلوس برابری می‌کنم زیرا او اسطوره باشگاه است. خوشحال هستم و به جلو حرکت می‌کنم.»

 بنزما که سال 2009 به رئال مادرید پیوست در این مدت 250 گل برای این تیم به ثمر رسانده و به همراه این تیم سه بار قهرمان لالیگا و 4 بار فاتح لیگ قهرمانان اروپا شده است. چهارشنبه شب در چهارچوب مسابقات هفته ششم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا رئال مادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به مصاف تیم مونشن گلادباخ رفت.

گفتنی است، رائول گونزالس با 741 بازی رکورددار بیشترین حضور در ترکیب رئال مادرید است.

مرتبط:

تاریخ‌سازی رئال در لیگ قهرمانان؛ کهکشانی‌ها همیشه از مرحله گروهی صعود کرده اند!
لیگ قهرمانان اروپا؛ نجات رئال از پرتگاه سقوط به سمت تاج شاهی
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر