02:06 27 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی منچستریونایتد درباره شکست شب گذشته تیم خود مقابل رقیب همشهری منچسترسیتی توضیحاتی داد.

به گزارش اسپوتنیک، منچستریونایتد در شرایطی در نیمه نهایی با دو گل مغلوب سیتی شدند که قادر به خلق موقعیت های چندانی در جریان مسابقه نشدند.

اولگنار سولسشر سرمربی اهل ناروی منچستر یونایتد پس از شکست شب گذشته مقابل منچسترسیتی در نیمه نهایی جام اتحادیه گفت:«ما مقابل منچسترسیتی شانس گلزنی بسیار کم ایجاد کردیم، تیم ما در بازی‌های گذشته شرایط خوبی داشت، اما مقابل منچسترسیتی به اندازه کافی خوب نبودیم».
سرمربی شیاطین سرخ درادامه گفت:«ما در برابر تیم خوب و آماده منچسترسیتی بازی کردیم. آنها نمایش خوبی ارائه دادند، وقتی سیتی با این کیفیت بازی می کند شما باید خیلی خوب باشید تا آنها را شکست دهید. این تنها نقظه ضعف و کمبود ما در این مسابقه بود».
سولسشر در پایان با رضایت از عملکرد شاگردانش گفت:«نسبت به سال گذشته نسخه بهتری از منچستریونایتد را به نمایش گذاشته ایم، اما بعضی اوقات مقابل تیم‌های بزرگ نیز بازی را با شکست به پایان می‌رسانیم. ما به آن مرز آمادگی مورد نظر در حال نزدیک تر شدن هستیم».

منچستریونایتد با هدایت سولسشر در چهار دیدار نیمه نهایی خود 2 بار جام اتحادیه، یک بار لیگ اروپا و یک بار جام حذفی شکست خورده و نتوانسته است با این سرمربی به فینال صعود کند.

مرتبط:

منچستریونایتد 0 – منچسترسیتی 2؛ پپ با شکست سولسشر حریف مورینیو شد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر