13:32 06 مارچ 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رابطه کریستیانو رونالدو با فلورنتینو پرز پس از جدایی این بازیکن از رئال مادرید، سرد شده بود و حالا به نظر می‌رسد که همه چیز میان این دو به خوبی پیش می‌رود و روابط شان بهبود یافته است.

به گزارش اسپوتنیک، در سال 2018 و زمانی که کریستیانو رونالدو تصمیم به ترک رئال مادرید گرفت، رابطه این بازیکن با فلورنتینو پرز رییس باشگاه خراب شد و دو طرف تنش‌های زیادی با هم داشتند.

روابط میان این دو به حدی به وخامت گرایید که رونالدو از پرز شکایت کرد و مدعی شد که رییس باشگاه طوری با او رفتار کرده تا به او بفهماند که دیگر نیازی به حضورش ندارد.

این رابطه اما به مرور زمان بهتر شد و حضور رونالدو در ورزشگاه برنابئو در بازی ال‌کلاسیکوی فصل گذشته نشان‌گر این موضوع بود.

رابطه رونالدو با پرز حالا کاملا بهبود یافته و به نظر می‌رسد که هر دو طرف آشتی کرده اند زیرا براساس ادعای مارکا، رییس باشگاه رئال مادرید در سفر به تورین با رونالدو ملاقات کوتاهی داشته و در یک سال گذشته تماس‌های نیز با هم دیگر داشته اند.

برخی رسانه‌های نزدیک به باشگاه رئال با توجه به بهبود روابط پرز با رونالدو مدعی اند که رییس باشگاه برنامۀ برای بازگرداندن کریستیانو دارد و از هازارد، وینیسیوس و آسنسیو ناامید شده است.

مرتبط:

آرتور: مسی کاپیتان بهتری است یا رونالدو؟ من کریستیانو را انتخاب می‌کنم
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر