14:19 27 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رییس باشگاه بارسلونا با وجود حذف از لیگ قهرمانان اروپا، به تمجدید از عملکرد این تیم پرداخت.

به گزارش اسپوتنیک، بارسلونا موفق به جبران شکست سنگین در نوکمپ برابر پاری‌سن‌جرمن نشد تا در مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا حذف شود.

خوان لاپورتا رییس جدید باشگاه بارسلونا که تیم را در سفر به پاریس همراهی کرد پس از پایان این بازی به ستایش از عملکرد این تیم پرداخت و گفت:«این تیم مایه افتخار است. بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم. از اعتبار و کرامت باشگاه دفاع کردیم. به نظرم ما شایسته پیروزی و صعود به دور بعد بودیم».

این در حالیست که رییس جدید باشگاه بارسلونا پس از پیروزی در انتخابات این باشگاه گفته بود که این تیم توانایی کامبک زدن و صعود به مرحله بعدی را دارد. لاپورتا که یک روز پس از پیروزی‌اش از تیم اصلی بارسلونا بازدید کرد و به رختکن این تیم رفت، خطاب به بازیکنان گفته بود:

«به کامبک مقابل پاری‎سن‌‌جرمن باور دارم و می دانم که قادر هستید این کار را انجام دهید. با این حال مسئله مهم تر این است که مطمئننا ما برای جنگیدن و رقابت به پاریس می رویم».

در دور برگشت از مرحله‌ی یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا، پاری‌سن‌جرمن و بارسلونا در ورزشگاه پارک دو پرنس به تساوی یک بر یک دست یافتند و در نهایت این پی اس جی بود که با نتیجه‌ی 5 بر 2 در مجموع دو بازی رفت و برگشت، راهی مرحله بعدی لیگ قهرمانان اروپا شد.

باید دید که چه قرعه‌ای در مرحله‌ی یک چهارم نهایی نصیب پی‌اس‌جی خواهد شد.

مرتبط:

همان همیشگی، حذف این بار مقابل پاریس؛ در شبی که مسی برای بارسا پنالتی از دست داد، کامبکی در کار نبود
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر