14:02 13 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سران باشگاه بوروسیا دورتموند پس از سفر مینو رایولا نماینده و پدر ارلینگ هالند واکنش نشان داد.

به گزارش اسپوتنیک؛ پس از این‌که آلف اینگه پدر ارلینگ هالند و مینو رایولا نماینده او به بارسلونا سفر کردند، مایکل زورک مدیر ورزشی بوروسیا دورتموند وقت را تلف نکرد و خیلی زود واکنش نشان داد تا بار دیگر موضع باشگاه بوندسلیگایی را واضح سازد که هالند در تابستان پیش رو جایی نخواهد رفت.

زورک به اسکای اسپورتس گفت: "من دیروز [چهارشنبه] با مینو رایولا صحبت کردم. ما موضع خود را کاملاً واضح اعلام کردیم."

هالند تا سال 2024 در دورتموند قرارداد دارد و علی‌رغم اینکه بند آزادسازی وی در قرارداد 75 میلیون یورویی گزارش شده، تیم آلمانی به خوبی می‌داند که یک جنگ پیشنهادی برای این ستاره 20 ساله بسیار سودمند خواهد بود. نهادهای ورزشی که از نظر اقتصادی به سختی تحت تأثیر همه‌گیری ویروس کرونا قرار گرفته‌اند، با این حال مزایای حفظ یک بازیکن البته برای شکستن همه رکوردهای گلزنی نیز بسیار زیاد است و حداقل در حال حاضر دورتموند قصد دارد در مقابل هر وسوسه پول نقد به ویژه در بازار نقل و انتقالات در یک رکود، مقاومت کند.

با این حال به نظر می‌رسد رایولا می‌خواهد که متفاوت باشد. او همراه با آلف اینگه هالند صبح روز پنجشنبه در بارسلونا مشاهده شدند، احتمالاً پیش از مذاکره با رئیس بارسا خوان لاپورتا، و طبق گزارش‌ها بعد از ظهر آنان در مادرید حضور یافتند تا با سران رئال دیدار کنند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر