14:08 04 اگست 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه اینترمیلان، مبلغ درخواستی برای فروش روملو لوکاکو را فاش کرد و می‌خواهد برای کنترول حساب‌های مالی خویش این بازیکن را بفروشد.

به گزارش اسپوتنیک، شرایط اقتصادی باشگاه اینترملان ایتالیا، همانند بسیاری از باشگاه‌های اروپایی خوب نیست و مدیران ارشد این باشگاه در تلاش اند تا حامی مالی برای بیرون رفت از بحران مالی موجود پیدا کنند.

در صورتی که آن‌ها موفق به چنین کاری نشوند، مجبور خواهند بود تا دو ستاره ارزشمند شان را بفروشند تا وضعیت را کنترول و باشگاه را از ورشکستگی نجات دهند.

براساس گزارش کویره دلو اسپورت، یکی از بازیکنانی که احتمالاً فروخته خواهد شد، روملو لوکاکو مهاجم بلجیمی نراتزوری است و این باشگاه حتی مبلغ درخواستی برای جدایی او را نیز فاش کرده است.

براساس این گزارش، اینتری‌ها تصمیم دارند با دریافت 102 میلیون پوند، مجوز جدایی لوکاکو را صادر کنند و با پولی که از طریق این معامله دریافت می‌کنند، حساب‌های مالی خویش را کنترول خواهند کرد.

گفته می‌شود که نیکولا بارلا، هافبک ایتالیایی و آینده‌دار اینترمیلان دیگر بازیکنی است که در فهرست فروش قرار خواهد گرفت و این بازیکن مورد توجه بایرن مونیخ، بارسلونا و اتلتیکومادرید قرار دارد.

مرتبط:

هالند، کین و لوکاکو، گزینه‌های منچسترسیتی برای جانشینی سرخیو آگوئرو
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر