02:35 20 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

منچستریونایتد این هفته در حالی به مصاف ویارئال در دیدار نهایی لیگ اروپا می‌رود که این تیم 5 مشکل بزرگ دارد و باید قبل از روز چهارشنبه آن‌ را حل کند.

به گزارش اسپوتنیک، این هفته برای یونایتد بسیار سرنوشت‌ساز است و شیاطین سرخ‌ فرصت دارند پس از نهایی کردن نائب قهرمانی شان در رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، تنها جام این فصل را نیز بالای سر ببرند.

یونایتد چهارشنبه شب این هفته در ورزشگاه پی‌چی‌ئی به مصاف ویارئال خواهد رفت و در صورتی که بتواند این تیم را شکست دهد، می‌تواند عنوان قهرمانی رقابت‌های ‌لیگ اروپا را بالای سرببرد.

این تیم اما در آستانه این دیدار مهم 5 مشکل جدی دارد که باید قبل از تقابل با زیر دریایی‌های زرد آن را مرفوع کند.

براساس گزارش اسپورت میل، سولسشر آزمون بزرگی در پیش دارد و باید 5 مشکل زیر را زیرکانه حل کند تا بتواند به تداوم کارش خوشبین باشد

بحران مصدومیت

یونایتد که در حال حاضر سه تا از بهترین ستاره‌های خود را از دست داده و هری مگوایر، مک‌تومینای و فرد قادر به حضور در دیدار نهایی نیستند. سرمربی یونایتد باید از مصدومیت‌ها در دیدار برابر ولورهمپتون جلوگیری کند و برای این سه بازیکن جایگزین مناسب بیابد.

ضعف در رهبری

یونایتد در حال حاضر کاپیتان نخست خود را در اختیار ندارد و این می‌تواند به مشکلات یونایتد بیفزاید.

مشکلات در خط میانی

در نبود اسکات مک‌تومینای و فرد، خط میانی یونایتد دستخوش تغییراتی خواهد شد و سولسشر باید تمام گزینه‌های دست داشته را بررسی و بهترین‌ها را در ترکیب قرار دهد، در غیر آن این ضعف می‌تواند کار دست شیاطین سرخ دهد.

جدیت در لحظات اساسی

یونایتد تیمی است که در لحاظ دشواری خیلی زود تسلیم می‌شود و تا آخرین رمق برای به دست آوردن امتیاز و جام نمی‌جنگد. این مشکل بارها کار دست این تیم داده است و اگر در برابر ویارئال نیز چنین باشد، جام به اسپانیا خواهد رفت.

عدم تمرکز در دیدارهای نهایی

شیاطین سرخ در دیدارهای مهم تمرکز لازم را ندارند و خیلی زود حواس شان پرت می‌شود و همین موضوع سبب باز شدن دروازه شان نیز می‌شود. سولسشر باید شاگردانش را طوری آماده کند که در دیدار نهایی تمرکز شان را از دست ندهند و تسلیم نشوند.

مرتبط:

اقدامات اولیه یونایتد برای بازگرداندن رونالدو
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر