12:00 26 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

هواداران دو تیم منچسترسیتی و چلسی وارد درگیری شدید با پولیس شهر پورتو شدند.

به گزارش اسپوتنیک؛ هواداران انگلیسی که برای تماشا فینال لیگ قهرمانان اروپا به پورتو رفته‌اند، پنجشنبه شب با پولیس درگیر شدند.

بر اساس گزارش‌ها، طرفداران چلسی و سیتی در درگیری با پلیس پورتو و یکدیگر درگیر شدند که می‌تواند منجر به افزایش امنیت در جاده‌ها شود.

تلویزیون محلی پورتو تصاویری از حوادث مختلف با ورود هواداران چلسی و منچستر سیتی پیش از بازی بزرگ شنبه شب را نشان داد. یک کلیپ صحنه آشفته‌ای را نشان می داد که تعدادی از مردم از جاده‌ای می‌دویدند، شاخ می‌زدند، ویصل می‌زدند و فریاد می‌کشیدند که برای مردم در شب هنگام آزار دهنده بود.

آخرین خشونت‌ها به دنبال حوادث تکان دهنده‌ای مشابه چهارشنبه شب رخ داده است که هواداران منچستر یونایتد و سیتی با خشونت درگیر شدند و باید توسط پولیس نظامی باتوم دار از هم جدا شوند. هواداران سیتی از دیدن باخت یونایتد در فینال لیگ اروپا در ضربات پنالتی چهارشنبه شب بسیار خوشحال شدند.

به گزارش رسانه خبری پرتگالی "اکسپرسو" شادی و سرگرمی آنها در یک استراحت‌گاه آلبوفیرا باعث زخم طرفداران یونایتد شد و دردسرهای زیادی در منطقه معروف بارِ اورا ایجاد کرد. هیچ مصدومیت جدی در این درگیری‌ها مشاهده نشده و هنوز گزارشی از دستگیری یا اتهام کسی گزارش نشده است.

یک روز قبل، هواداران یونایتد چهارشنبه در گدانسک شاهد شکست تیمشان در یک بازی سخت برابر ویارئال بودند و احساسات به وضوح بالا رفته بود.

سیتی در حال آماده سازی برای رویارویی با دشمن آشنا چلسی در لیگ برتر در نمایشگاه لیگ قهرمانان اروپا در روز شنبه در دراگائو است. در مجموع 16.500 هوادار مجاز به تماشای بازی در استادیوم هستند که 33 درصد از ظرفیت 50.000 نفری است، اما بسیاری دیگر به امید یافتن تکت سفر کرده‌اند یا این‌که در تعطیلات در نزدیکی بازی قرار دارند.

هواداران برای ورود به محل برگزاری از 26 می یا آزمایش جریان جانبی از 28 می باید اثبات آزمایش PCR کوید  منفی را داشته باشند.

بسیاری از هواداران روز شنبه به تماشای فینال سفر یک روزه انجام می‌دهند و به ورزشگاه و فرودگاه اسکورت می‌شوند تا در معرض حباب کووید قرار نگیرند.

اما عده دیگری نیز به پورتو وارد می‌شوند که با چنین محدودیتی محدود نمی‌شوند و بدون شک مقامات محلی برای هرگونه خشونت دیگر در روزهای آینده آماده خواهند شد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر