10:00 25 نوامبر 2020
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 01
ما را در دنبال کنید

وسایل نقلیه زره‌پوش مستقر در تگزاس مربوط نیروهای مسلح ایالات متحده امریکا، به مقصد استقرار به شرق اروپا در بندر آنتورپ بلژیک تخلیه می‌شوند.

به گزارش اسپوتنیک، سخنگوی وزارت دفاع ملی بلژیک ضمن این مطلب می‌گوید: "تجهیزات نظامی ایالات متحده امریکا در بندر آنتورپ برای استقرار بعدی به شرق اروپا وارد این بندر شده اند استقرار این تجهیزات بخشی از "عملیات قاطع اتلانتیک" است.


سفارت ایالات متحده امریکا در بلژیک گفته است که از طریق بندر آنتورپ به تعداد 85 تانک و 3.3 هزار پرسونل نیروهای نظامی امریکائی عبور خواهند کرد.
همانطور که امروز رسانه های بلژیکی توضیح دادند مقصد نهائی انتقال این تجهیزات و نیروهای نظامی لهستان است. در حال حاظر در این بندر 800 وسایل نقلیه زره‌پوش نیروهای مسلح امریکا تخلیه شده اند و انتظار می‌رود که دو کشتی با 2500 وسایل نقلیه دیگر از جمله تانک‌های M-1 Abrams وارد این بندر شوند.
در اوایل سال جاری اردوی ایالات متحده امریکا گزارش داد که نیروهای زرهی اول امریکا که مستقر در تگزاس استند در تابستان امسال به جای نیروهای زرهی دوم که در لهستان ایفا وظیفه می‌کند به اروپا منتقل خواهند شد.
در لهستان در حال حاضر تانک‌های زرهی ایالات متحده امریکا و حدود 3.5 هزار نیروهای مجهز با تانک‌های M-1 Abrams و با توپ جنگی مستقر استند.

مرتبط:

ایالات متحده امریکا به کشور های شرق میانه به مبلغ 8 میلیارد دالر تجهیزات نظامی می فرشد
امریکا تعداد زیادی از تجهیزات نظامی خود را از آلمان به لهستان انتقال می دهد + (ویدیو)
انتقال تجهیزات نظامی امریکا به تفلیس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر