09:25 20 جون 2019
شمار قربانیان آتش‌سوزی در کالیفرنیا به 60 نفر رسید

شمار قربانیان آتش‌سوزی در کالیفرنیا به 60 نفر رسید

© AP Photo / Josh Edelson
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0

آتش‌سوزی در ایالت کالیفرنیا امریکا همچنان قربانی می‌گیرد تا کنون که شمار قربانیان در حدود 60 نفر رسیده است.

به گزارش اسپوتنیک، مقامات دولتی می‌گوید که آتش‌سوزی در ایالت کالیفرنیا امریکا همچنان قربانی می‌گیرد و تاکنون تعداد قربانیان حداقل 59 نفر بوده است.
تلاش آتش نشانان برای اطفای حریق در شمال و جنوب این ایالت همچنان ادامه دارد. اشاره شده است که در شمال این ایالت در نتیجه این آتش‌سوزی 56 نفر کشته و تقریبا 130 نفر دیگر محل شان پیدا نشده است.

در حال حاضر کل مساحت آتش‌سوزی بیش از 55 هزار هکتار می‌باشد، که آتش نشانان با استفاده از تعضیف باد توانستند بهره برداری کرده برای محدود کردن آتش در حدود یک سوم قسمت از محیط آتش از ترانشه‌ها استفاده کنند. و بیشتر قسمت آتش سوزی در مناطق صورت گرفته که غیرقابل درست می‌باشد. در حال حاضر به تعداد 287 نفر از کارمندانی امداد رسانی هم در محل حاضر شده اند که تلاش برای جستجو اجساد می‌کنند در عملیات جستجو برای اجساد قربانیان آتش‌سوزی در این ایالت 461 نفر با 22 سگ مخصوص آموزش دیده شرکت می‌کنند.
این آتش سوزی از روز جمعه گذشته آغاز شده است و کماکان ادامه دارد. یکی از مقامات آتش نشانی این ایالت کالیفرینا گفته است که بیم آن می‌رود که بازهم شمار قربانیان حادثه مذکور افزایش یابد.

مرتبط:

ستارگان امریکایی که خانه های شان را در آتش سوزی کالیفرنیا از دست دادند
در کالیفرنیا به علت آتش سوزی 46 اسب مسابقه کشته شدند
ناسا تصاویر ماهواره ای از آتش سوزی در ایالت کالیفرنیا را منتشر کرد + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر