جهان
دریافت لینک کوتاه
0 11
ما را در دنبال کنید

بیل و ملیندا گیتس که از ثروتمندترین زوج‌های جهان به شمار می‌رفتند تصمیم به جدایی گرفته‌اند. این دو بعد از 27 سال زندگی مشترک از هم جدا می‌شوند.

به گزارش اسپوتنیک، بیل و ملیندا گیتس اعلام کرده‌اند که آنها پس از 27 سال زندگی مشترک از هم جدا منی‌شوند. آنها می‌گویند دیگر باور نداریم که می توانیم به عنوان یک زن و شوهر با هم باشیم.

بیل و ملیندا گیتس در بیانیه‌ای که بیل گیتس در توییتر نوشت، اعلام کردند: “پس از تفکر بسیار و کار زیاد در مورد روابطمان، ما تصمیم گرفتیم که به ازدواج خود پایان دهیم. طی 27 سال گذشته، ما سه فرزند بی نظیر بزرگ کرده ایم و بنیادی ساخته ایم که در همه جای دنیا کار می‌کند تا همه مردم بتوانند زندگی سالم و مثمر ثمر داشته باشند. ما همچنان در این مأموریت‌ها فعالیت داریم و کار مشترک خود را در بنیاد ادامه میدهیم، اما دیگر اعتقاد نداریم که در مرحله بعدی از زندگی خود می‌توانیم به عنوان یک زن و شوهر با هم رشد کنیم. ما با شروع حرکت در این زندگی جدید، برای خانواده خود فضا و حریم خصوصی می‌خواهیم. “

این دو در سال 1994 پس از آشنایی در شرکت مایکروسافت با هم ازدواج کردند و . مایکروسافت 130 میلیارد دالر دارایی دارد که بخشی از آن به بنیاد خیریه بیل و ملیندا گیتس منتقل شده بود.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر