سفیر نایجیریا: در روسیه نژادپرستی وجود ندارد

سفیر نایجیریا: در روسیه نژادپرستی وجود ندارد

© Sputnik / Vladimir Trefilov
مسابقات جام جهانی فوتبال 2018
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سفیر نایجیریا مقیم مسکو ضمن تاکید به عدم نژادپرستی در روسیه از هواداران فوتبال خواست تا برای تماشای مسابقات جام جهانی به این کشور سفر نماید.

به گزارش اسپوتنیک، استیو دیویس اوگبا، سفیر نایجیریا مقیم مسکو در یک نشست خبری اظهار داشت که در روسیه مشکل نژادپرستی وجود ندارد و مهمانان جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه طی بازدید از این کشور این واقعیت را درک خواهند کرد.

استیو دیویس اوگبا: «نژادپرستی — یک مشکل جدی است که باعث آزار روح و از بین بردن تمرکز میشود. زمانیکه نژادپرستان به بازیکنان حمله میکنند این یک اقدام غیر منصفانه در قبال بازی است. من بسیار خوشحالم که فیفا به طور گسترده به تحقیق در مورد نژادپرستی است.»

وی افزود: «امکان دارد ۲۰ سال پیش این موضوع در روسیه مشکلی بزرگ تلقی میشد، اما جامعه در حال حاضر به طور وسیعی پیشرفت کرده. من در حال حاضر بدون هراس در کوچه های روسیه قدم میزنم. و من از امنیت در روسیه مطمئن هستم.» 

قابل یادآوری است، مسابقات جام جهانی فوتبال از روز ۱۴ جون تا ۱۵ جولای ۲۰۱۸ در ۱۲ استادیوم در ۱۱ شهر روسیه از جمله مسکو، کالینینگراد، سن پترزبورگ، ولگاگراد، کازان، نیژنی نووگورود، سامارا، سارانسک، روستوف نا دونو، سوچی و یکاترینبورگ برگزار خواهد شد. 

مرتبط:

اشتراک ولیعهد عربستان سعودی در مراسم افتتاحیه جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه
شهروندان افغانستان و تب و تاب جام جهانی + ویدیو
رونالدو به همراهی بادیگارد هایش در جام جهانی روسیه حضور می یابد + عکس
منع فروش گوشت خوک در جام جهانی فوتبال در روسیه به احترام ماه رمضان
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر